english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Čeněk (zítra Ilja)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Dětská kytička -

Dětská kytička udělá radost malým i velkým slečnám

Foto můžete zvětšit kurzorem

- Slunečnicová kytička pro malou slečnu -

 
Dětská velikonoční kytičkaDětská velikonoční kytičkaLetní kytice pro malé slečny v níž dominují žluté slunečnice, zvýrazněné červenou barvou celosií. Letní atmosféru připomínají plody ostružin a makovic. 
Letní kytice pro malé slečny v níž dominují žluté slunečnice, zvýrazněné červenou barvou celosií. Letní atmosféru připomínají plody ostružin a makovic.
 
 - Dětská velikonoční kytička -

V době velikonoční, najdete nabídku velikonočních kytic     - zde -.

- Kytice s modrým slonem a žlutými gerberami -
 
Netypicky pojatý dárek pro malé dítě,  modrý plyšový slon, v kytici se žlutých gerber a růží.Netypicky pojatý dárek pro malé dítě,  modrý plyšový slon, v kytici se žlutých gerber a růží.Malá narozeninová kytička pro děti s jedním květem gerbery, přizdobená plody třezalky. Kytička obsahuje i pár lízátek pro oslavence.Malá narozeninová kytička pro děti s jedním květem gerbery, přizdobená plody třezalky. Kytička obsahuje i pár lízátek pro oslavence.
 

Nabídku narozeninových  kytic najdete    - zde -.

- Jedna dětská kytice s motýly a druhá kytice s čokoládou -
 
Decentní kytice pro malé slečny je vytvořena z červených růží a květů genií, dozdobených sisalovým vláknem. Jen zdobný motýlek a malá velikost kytice upřesňuje věkovou kategorii.Decentní kytice pro malé slečny je vytvořena z červených růží a květů genií, dozdobených sisalovým vláknem. Jen zdobný motýlek a malá velikost kytice upřesňuje věkovou kategorii.Dětská velikonoční kytička pro děti s překvapením. Oranžová barva alstromerií a gerber, kontrastující se žlutou barvou úpolínu a frezií tvoří veselou, velikonoční atmosféru.Dětská velikonoční kytička pro děti s překvapením. Oranžová barva alstromerií a gerber, kontrastující se žlutou barvou úpolínu a frezií tvoří veselou, velikonoční atmosféru.
 


- Dětská kytice s lízátky -

 
Ta kytice v pravo se ke mně barevně hodí a ta v levo bude pro pani učitelku.Ta kytice v pravo se ke mně barevně hodí a ta v levo bude pro pani učitelku.Větší dárková dětská kytice, se žlutých afrikánů a gerber, drobných santinek,  červených celosií. V kytici najdou děti lízátka pro oslavence i jejich kamarády. Je to prostě kytice z bonbónů.Větší dárková dětská kytice, se žlutých afrikánů a gerber, drobných santinek,  červených celosií. V kytici najdou děti lízátka pro oslavence i jejich kamarády. Je to prostě kytice z bonbónů.
 

- Kytičky pro paní učitelku -

 
Nebo pro pani učitelku bude ta v pravo ?Nebo pro pani učitelku bude ta v pravo ?Pro mladou slečnou -  Letní kytička -  ze slunečnic, setarie, červené celosie.Pro mladou slečnou -  Letní kytička -  ze slunečnic, setarie, červené celosie.
 
- Menší zajímavá kytice ze slunečnic pro mladou slečnu -

 

Zpět do kytic dárkových - zde -
All rights reserved. © KvětinyProRadost