english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Květa (zítra Alois)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Sušené květiny a vazby -

V poslední době se zvyšuje obliba sušených dekorací a kytic. Mají mnoho výhod a předností. Proti živým květinám mají delší životnost a trvanlivost. Potřebují minimální péči. Ale mají své osobní kouzlo. Suché vazby oživí nejen historické, ale i moderní až extravagantní interiéry. Jsou vhodné i jako originální a zajímavé dárky.Dnes již máme k dispozici nepřeberné množství různorodého sušeného materiálu. Sušení a barvení je dnes dokonalý proces, při němž si rostliny zachovávají v maximální míře svůj původní vzhled, přírodní barvy a svěžest.Sušené dekorace jsou vhodné do interiéru, kde živé rostliny umístit nelze; ( průvan, zima, nedostatek světla )
Neměli bychom je však vystavovat plnému slunečnímu záření a vyšší vzdušné vlhkosti.
Chtěli bychom však upozornit naše zákazníky, že sušené dekorace, vystavené na našich webových stránkách, jsou práce ukázkové. Slouží jako inspirace Vás, nášich zákazníků a každá další vytvořená dekorace je trochu jiná, je proto originální a její konečnou podobu je vhodné domluvit osobně.

 

Při návrhu dekorace musíme přihlédnout ke stylu zařízení interiéru a místu, kde bude umístěna. Netroufáte -li si na určení barevnosti, velikosti a tvaru požadované dekorace, je možné návštěvu vašeho interiéru domluvit předem, jako jednu ze služeb, které nabízíme.

All rights reserved. © KvětinyProRadost