english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Čeněk (zítra Ilja)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Kytice žertovné - kytice pro pány

  - Žertovná kytice je originální - a osloví i ty, kteří květiny neocení. ( neupřednostňují :-)


Tato kytice je sama o sobě dárkem a to dárkem netradičním. Posuďte sami. Odmítne milovník uzenin kytici z jeho oblíbených uzeninových pochoutek, vyznavači zdravého životního stylu kytici zeleninovou, nebo ovocnou?                                                                      
Ale   - pozor -


Tímto vtipným neotřelým způsobem je možné předat v kytici dárky, jako jsou cigarety, CD DVD, drobný šperk . . .

Kytice však může stát i velké peníze, pokud jsou okrasné ruličky v kytici z bankovek vyšší hodnoty, nebo je do kytice vložený šperk zdobený brilianty. Pak je to ovšem kytice pro dámy.  :- )


Foto můžete zvětšit kursorem.

- kytice s cigaretami - a malá - kytice ovocná -

 
Můžete dávat i dva dárky jednou rukou.Můžete dávat i dva dárky jednou rukou.Podle nikotýnové závislosti se může měnit poměr květin a cigaret.Podle nikotýnové závislosti se může měnit poměr květin a cigaret.Obdarovaný může ovocnou kytici obdivovat i ochutnávat.Obdarovaný může ovocnou kytici obdivovat i ochutnávat.
 


Chcete - li, aby Vámi darované žertovné kytice byly vždy jedinečné a osobní,

 
 
Tahle kytice může být hodně drahá, ale je zajímavá a v další rovině použití i praktická. Je to totiž kytice z peněz, tedy platných bankovek .Tahle kytice může být hodně drahá, ale je zajímavá a v další rovině použití i praktická. Je to totiž kytice z peněz, tedy platných bankovek .Žertovná kytice z tropického ovoce, vhodná i jako vitamínový doplňek v zimních měsících.Žertovná kytice z tropického ovoce, vhodná i jako vitamínový doplňek v zimních měsících.
 

- kytice z bankovek - a velká kytice ovocná -Pro objednání kytic v této rubrice stačí, když se u nás zastavíte 2 dny před požadovaným termínem. Během vaší návštěvy v našem květinářství domluvíme konkrétní podobu, vzhled a cenu vašeho dárku. Vzhledem k nestandartní výrobě požadované kytice je také třeba zaplatit jako zálohu, 1/2 domluvené ceny.
Stálí zákazníci mohou samozřejmně objednávat i tyto žertovné kytice po telefonu.


  
I muži přijmou tuto kytici s radostí.I muži přijmou tuto kytici s radostí.Pro koho byla určena golfová kytice není potřeba upřesňovat. Kdyby přeci . . . míčky jsou golfové.Pro koho byla určena golfová kytice není potřeba upřesňovat. Kdyby přeci . . . míčky jsou golfové.
 


 

 
Vázaná je jako kytice, použitelná jako potravina.Vázaná je jako kytice, použitelná jako potravina.Pánové i dámy, s tímto netipickým dárkem vás jistě i kolegové, gurmáni rádi uvítají.
Pánové i dámy, s tímto netipickým dárkem vás jistě i kolegové, gurmáni rádi uvítají.
Kytička rajčátkováKytička rajčátková
   Ale pozor . .
                potravinové kytice nejsou vhodné pro vážné příležitosti. Jsou myšleny jako žertovný dárek a vyžadují i určitou vzájemnou znalost darujícího a obdarovaného.
Kamarády, kolegy, nebo partnery můžete žertovnou kyticí pobavit. Při jiných příležitostech je kytice z potravin dárek naprosto nevhodný a obdarovaného může i urazit.

A na internetových stránkách výraz například

- klobásová kytice - kytice s uzenin -

vyvolává asociaci řeznictví - masny - uzenářství.

Proto kytice na této stránce nemají označení jmény a se zákazníky projednáme objednávky individuálně. 
Aranžmá v barvách klubu Slavie
 

Závěrem ještě nabízíme žertovné květinové aranžmá z krafiátů v barvách klubu Slavie.


Květinová Aranžmá  - najdete zde -

 

 

Pro floristy je výše uvedená stránka presentací služeb doplňkových a vytvořená kytice z potravin by měla být zajímavá a mít nějakou vazbu na obdarovaného.

Kytice Dárkové  - najdete zde -

 

All rights reserved. © KvětinyProRadost