english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Viola (zítra Karina)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Květinové doplňky a šperky -

Blíží se Váš velký den a vy chcete být co nekrásnější. Zkoušíte šaty, dumáte nad účesem a jedinečný styl hodláte korunovat svatební kyticí. Jenže . ..nezdá se vám že tomu pořád jaksi něco chybí ? Nějaká maličkost, doplněk, či šperk, jenž by celou nádheru vhodně zvýraznil a přitom ji vtiskl nezaměnitelnou pečeť originality ?


Hledáte křehký barevný skvost,
který vám v souladu s kyticí dodá tolik potřebné kouzlo osobnosti a  podtrhne vaši krásu.V tomto případě neváhejte a volte - květinový šperk - 


 

Naši zákazníci se mohou inspirovat uvedenými fotografiemi
a ve svatební den vynikne jejich osobnost, zvýrazněna křehkou krásou květinových doplňků.

Foto můžete zvětšit kursorem.
 
Jednoduchá klopa z květu minirůže, přizdobená červenou ztuhou.Jednoduchá klopa z květu minirůže, přizdobená červenou ztuhou.Šperk do vlasů s drobnými býlými kvítky.Šperk do vlasů s drobnými býlými kvítky.Růžová klopa pro ženicha.Růžová klopa pro ženicha.
 


 
Zajímavost pro naše zákazníky. Voňavá klopa z květů minirůží, doplněné levandulí a kvítky hortensie.Zajímavost pro naše zákazníky. Voňavá klopa z květů minirůží, doplněné levandulí a kvítky hortensie.Tento šperk zdobil nejen na svatebním obřadu, ale také při večerním představení v opeře.Tento šperk zdobil nejen na svatebním obřadu, ale také při večerním představení v opeře.Klopa pro ženicha přizdobená trávou.Klopa pro ženicha přizdobená trávou.
 


 
Květinovým šperkem se můžete přizdobit i na odpolední zahradní party.Květinovým šperkem se můžete přizdobit i na odpolední zahradní party.Květinové doplňky pro nevěstu a ženicha.Květinové doplňky pro nevěstu a ženicha.
 


Nikdo si nedokáže představit nevěstu bez květiny. Proč se však omezovat pouze na kytici a plně nevyužít všech možností,
které vám živé voňavé květiny tak štědře nabízejí?


 
Klopa z červených minirůží přizdobená gypsopsophilou a lístky svícníku.Klopa z červených minirůží přizdobená gypsopsophilou a lístky svícníku.Přízdoba do vlasů.Přízdoba do vlasů.Pro svatebčany můžete objednat i slavnostněji přizdobené myrty.
Pro svatebčany můžete objednat i slavnostněji přizdobené myrty.
 


 
Květinová přízdoba do klopy.Květinová přízdoba do klopy.Květinová spona do vlasů, která může zdobit svatební účes. Je vytvořena z drobných květů dendrobií a lístků svícníku.Květinová spona do vlasů, která může zdobit svatební účes. Je vytvořena z drobných květů dendrobií a lístků svícníku.Zdobná korsáž ( korsage ) pro ženicha.Zdobná korsáž ( korsage ) pro ženicha.
 


 
Květinový náhrdelník pro nevěstu.Květinový náhrdelník pro nevěstu.Tento květinový šperk doplňoval svatební šaty, které byly ušity podle klasického lidového kroje.Tento květinový šperk doplňoval svatební šaty, které byly ušity podle klasického lidového kroje.Květinový náhrdelník.Květinový náhrdelník.
 


Ať už si vyberete náhrdelník, náušnice lehké jako závan motýlích křídel, či květinu rozvíjející se ve vlasech, neuděláte chybu.
Krása květů je dočasná a proto je tak vzácná. Královské orchideje, romantické růže, nebo tradiční kaly, všechny jsou okouzlující.


 
Krásu štíhlé šíje zvýrazní bílý květ phanelopsisu.Krásu štíhlé šíje zvýrazní bílý květ phanelopsisu.Zdobná klopa pro ženicha z drobné růže Aqua přizdobené hrachorem a zelení.Zdobná klopa pro ženicha z drobné růže Aqua přizdobené hrachorem a zelení.Zdobná klopa pro ženicha.Zdobná klopa pro ženicha.
 


 
Tento polštářek na prstýnky byl vytvořen pro svatební obřad probíhající na zahradě. Proto zeleň i květiny odpovídají svým složením tomuto místu.Tento polštářek na prstýnky byl vytvořen pro svatební obřad probíhající na zahradě. Proto zeleň i květiny odpovídají svým složením tomuto místu.Klopa pro ženicha s tulipánem.Klopa pro ženicha s tulipánem.Dvoubarevný, květinový polštářek na prstýnky z kvítků chryzantémy,  je vhodný k obřadům v přírodě.Dvoubarevný, květinový polštářek na prstýnky z kvítků chryzantémy,  je vhodný k obřadům v přírodě.
 


 
Pro milovnice plesové sezóny byl vytvořen tento květinový náramek na ruku. Pro jeho zhotovení byly použity trvanlivé květy v zajímavé barevné kombinaci, tmavě růžové s hráškově zelenou.Pro milovnice plesové sezóny byl vytvořen tento květinový náramek na ruku. Pro jeho zhotovení byly použity trvanlivé květy v zajímavé barevné kombinaci, tmavě růžové s hráškově zelenou.Malá květinová sada svatebních, květinových šperků je vytvořena z květů ornitogalum arabikum a ornitogalum dubium. Pro svou jednoduchost tvaru zastupovala zelenou barvu pokojová květina rhipsalis. 
Malá květinová sada svatebních, květinových šperků je vytvořena z květů ornitogalum arabikum a ornitogalum dubium. Pro svou jednoduchost tvaru zastupovala zelenou barvu pokojová květina rhipsalis. 
Svatební klobouk je zdoben bílým phanelopsis a zeleným květem orchidee paphiopedillum.Svatební klobouk je zdoben bílým phanelopsis a zeleným květem orchidee paphiopedillum.
 


 
Svatební klopa s růže odrůdy Vendela působí velmi jemně. Přizdobena je perličkami a květem ornitogalum.Svatební klopa s růže odrůdy Vendela působí velmi jemně. Přizdobena je perličkami a květem ornitogalum. Velmi jednoduchý, ale efektní náhrdelník z květů 
 ornitogalum a plodů lunarie.  Velmi jednoduchý, ale efektní náhrdelník z květů 
 ornitogalum a plodů lunarie.
 

 
Zajímavý květinový šperkZajímavý květinový šperkkvětinová brož na krkkvětinová brož na krk
 

 

Fotografie výše uvedených květinových šperků můžete zvětšit kursorem. Kursorem však nelze zvětšit znalosti, zkušenosti a cit pro práci z křehkými květinovými detaily. Nelze je nahradit ani okopírovanými fotografiemi z cizích časopisů.

 

 -Svatební květinový polštářek -


Na tomto svatebním květinovém polštářku je zajímavá nejen práce floristy, ale i práce fotografa a zajímavé jsou i svatební prstýnky.

Více svatebních, květinových, polštářků najdete  - zde -
 - Květinový motýlek - 


šperk pro pány, to je něco hodně neobvyklého.
Určen na jedno použití a proto je tak jedinečný.


 

 


 

- Květinový náhrdelník pro dámu -


Pro příležitost pořádané garden party, můžete svou partnerku překvapit i naším květinovým šperkem.
Je nezvyklý, zajímavý a je určen pro mladou sebevědomou ženu.
  

- Květinový šperk do vlasů -


Květiny do vlasů se shodují s květy ve svatební kytici.
Více o svatebních kyticích najdete  - zde -
 
květinový šperk do vlasů
 

 
 
Výše uvedené fotografie květinových šperků a doplňků jsou naše práce a potěšily i překvapily nejednoho náročného zákazníka.  
- Jedním z nich můžete být i Vy - 
All rights reserved. © KvětinyProRadost