english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Květa (zítra Alois)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Svatební kytice -

Dříve svatební kytice tradičně obstarávat ženich. Ty doby jsou však nenávratně pryč. Zvětšily se znalosti a umění floristů, ale také požadavky při výběru svatebních květin. Proto je dnes výběr svatební kytice a výzdoby většinou ponechán na nevěstě.


Foto můžete zvětšit kurzorem.

 
Svatební kytice - podzimní, nafocená v krásné, tyrkysové váze. 
Svatební kytice - podzimní, nafocená v krásné, tyrkysové váze. 
Kulatá svatební kytice s převisem se zeleně, vhodná
pro obřad v parku či zahradě.Kulatá svatební kytice s převisem se zeleně, vhodná
pro obřad v parku či zahradě.Volně vázaná kulatá kytice z růžových růží a letniček.Volně vázaná kulatá kytice z růžových růží a letniček.Elegantní žezlo z vínových Call, doplněné květy minirůží a  perličkami. 
Elegantní žezlo z vínových Call, doplněné květy minirůží a  perličkami.
 


Možná i vy jste dostali od některé spokojené nevěsty naší webovou adresu a také se chcete podívat na fotografie svatebních kytic.

 
Luxusní svatební kytice z orchidejí a anturií.Luxusní svatební kytice z orchidejí a anturií.Květinové žezlo z lilií pro seběvědomou nevěstu.Květinové žezlo z lilií pro seběvědomou nevěstu.Převislá svatební kytice vytvořena z exotických větů Leucospermum, Anigozantos, Mimosa, Calla a květy Cymbidium. Převislá svatební kytice vytvořena z exotických větů Leucospermum, Anigozantos, Mimosa, Calla a květy Cymbidium. Kapkovitá svatební kytice převislá, z růží Aqua a mini růží.Kapkovitá svatební kytice převislá, z růží Aqua a mini růží.
 


Kytic, které jsme již vytvořili pro naše nevěsty a také sobě pro radost. Proto nabízíme pro vaši představu a inspiraci pár fotografií, ještě než se vypravíte do našeho květinářství - Květiny Pro Radost - ®

 
Kulatá kytice z krémových růží, lehce přizdobená plátky růží a trávou.Kulatá kytice z krémových růží, lehce přizdobená plátky růží a trávou.Klasická převislá svatební kytice tvořená z růží, břečťanu, doplněná plody Phisallisu a plody Ligustrum. 
Klasická převislá svatební kytice tvořená z růží, břečťanu, doplněná plody Phisallisu a plody Ligustrum. 
Květinové žezlo v zajímavé kombinaci barev žluté a zelené.Květinové žezlo v zajímavé kombinaci barev žluté a zelené.Netradiční atypická svatební kytice, trubičková.Netradiční atypická svatební kytice, trubičková.
  
Klasická převislá svatební kytice z růžových Lilií.Klasická převislá svatební kytice z růžových Lilií.Velká biedermaeirovská kytice z oranžových mini-růží Clementaine, doplněná organzou.
Velká biedermaeirovská kytice z oranžových mini-růží Clementaine, doplněná organzou.
Jednoduchá svatební kytice z květů slunečnic, doplněná zelení. Jednoduchá svatební kytice z květů slunečnic, doplněná zelení. Převislá kytice bílých pivoněk, zdobená modrou krajkou, evokující staré, dobré časy.
Převislá kytice bílých pivoněk, zdobená modrou krajkou, evokující staré, dobré časy.
  
Tato decentní kytice pro dámu, je vytvořena z  rudých pivoněk, bílých  květů cymbydium, květů arandy, doplněná organzou a perletí.Tato decentní kytice pro dámu, je vytvořena z  rudých pivoněk, bílých  květů cymbydium, květů arandy, doplněná organzou a perletí.Velká biedermeirovská kytice z minirůží, gypsophily, doplněná stuhou.Velká biedermeirovská kytice z minirůží, gypsophily, doplněná stuhou.Jemná svatební kytička pro drobné nevěsty.Jemná svatební kytička pro drobné nevěsty.Máte li svatbu v přírodě, je tato kytice určena právě vám.Máte li svatbu v přírodě, je tato kytice určena právě vám.
  
Velmi jednoduchá převislá kytice z růží přizdobena perlami.Velmi jednoduchá převislá kytice z růží přizdobena perlami.Jarní svatební kytice z třiceti tulipánů barevně zvýrazněna bílým denrobiem.Jarní svatební kytice z třiceti tulipánů barevně zvýrazněna bílým denrobiem.Svatební kytice ze slunečnic má na zdobném držení z trávy, drobná kvítka santinek.Svatební kytice ze slunečnic má na zdobném držení z trávy, drobná kvítka santinek.Poněkud netypická svatební kytice, kterou nevěsta může nést na zápěstí.Poněkud netypická svatební kytice, kterou nevěsta může nést na zápěstí.
  
Pozornost v zeleni kvítků z hortenzie, upoutají krásné, bílé květy Phalaenopsis. A kytice jako celek by měla upoutat pozornost těch, jež ctí tradice a staré zvyky. Je to totiž klasická, anglická kytice ve tvaru kapky a je vhodná k církevním obřadům.Pozornost v zeleni kvítků z hortenzie, upoutají krásné, bílé květy Phalaenopsis. A kytice jako celek by měla upoutat pozornost těch, jež ctí tradice a staré zvyky. Je to totiž klasická, anglická kytice ve tvaru kapky a je vhodná k církevním obřadům.Klasická kytice biedermeier z růžových růží aqua a bordových minirůží mango má prodlouženou rukojeť zdobenou bordovými kvítky a ruličkami plátků růží.
Klasická kytice biedermeier z růžových růží aqua a bordových minirůží mango má prodlouženou rukojeť zdobenou bordovými kvítky a ruličkami plátků růží.
K jednoduchým svatebním šatům, nebo kostýmku, jednoduchá svatební kytička z květů bílých lilií a juky.K jednoduchým svatebním šatům, nebo kostýmku, jednoduchá svatební kytička z květů bílých lilií a juky.Romantická svatební kyticeRomantická svatební kytice
 
více informací  - zde -

 
Tohle je voňavá svatební kytice kulatá.


Voňavá svatební kytice - kulatá-

V této kulaté svatební kytici vytváří zajímavou barevnou kombinaci kvítka levandule, krémové gerbery a žluté minirůže. Zajímavostí kytice je možnost nevěsty využít nejen krásy a barevné nezvyklosti , ale i vůně. Příjemné levandulové vůně. Je to totiž svatební kytice z levandulové svatby.

Svatební kytice glamelie z plátků královských lilií.


 
 


 

tato luxusní svatební kytice - GLAMELIE


   - je vlastně velký květ vytvořený skládáním okvětních lístků. Jeho velikost je možné určit množstvím skládaných plátků a časová i odborná znalost je podmínkou pro její zhotovení.Lehká svatební kytice s kroužkem, dovolující snadné a pohodlné držení svatební kytice.

  - Svatební kytice - extravagantní -


Tato nezvyklá, svatební kytice je velmi lehká a dovoluje nevěstě snadné i pohodlné držení. Nevěsta její klady a vyjimečnost jistě ocení.


Poněkud extravagantní svatební kytici drženou podobným způsobem  najdete i ve svatebních fotografiích.  
Jiná zajímavá svatební kytice   - zde - 


Anglická kapka - klasická kytice do kostela
Klasická anglická kytice -  KAPKA -


Vazbu této oblíbené svatební kytice znali již v 19 století v Anglii. Později se rozšířila i do Ameriky, Austrálie a Evropy. V současné době se hojně užívá jako klasicisní svatební kytice pro svatby, které probíhají s církevním obřadem a tam, kde by jakákoliv extravagantní kytice, nebyla vhodná.

Klasická anglická kytice kapkovitého tvaru je vhodná pro svatby s církevním obřadem.


Více o vazbě této svatební kytice
  - zde -
Volba svatební kytice však podléhá určitým požadavkům. Pokud má být výsledný dojem harmonický, musíme přihlížet k celkové osobnosti nevěsty a ženicha. Výšce postavy, barvě vlasů, typu.

Sama nevěsta určuje tak svým zevnějškem typ kytice. 

Pro vyšší a plnoštíhlý typ ženy volíme kytici větší, spíše splývající přes ruku, kterou opticky postavu zeštíhlíme. Tvoříme ji z větších květů, jako jsou anturie, amarelisy, růže, lilie, gerbery.


Svatební kytice kulatá.


Pro menší a drobnější postavy je vhodnější malá kytice, zhotovena z drobnějších kvítků třeba gypsofyly, drobnější typy růží, nerine, ornitogalum, drobné kopretinové chryzantémy, frezie.


Drobnější dívky by si neměly zvolit příliš velké a výrazné květy, aby tak s kyticí nezanikala jejich osobnost.


Nevěsty štíhlé mohou zvolit jakýkoli tvar kytice, převislou i kulatou beiedemeireovskou. Nemusí se bát ani experimentu a lze vybrat i originální atypický tvar.Také typologie ( jarní letní podzimní a zimní ) se podílí na správně zvolené barvě kytice.

Jarní typ jsou zpravidla blondýnky, světle jemné pleti, kterým doporučujeme světlé, pastelové barvy jemných tónů.

Letní typy bývají brunetky s opálenou pletí. Mohou si volit ze všech barevných tónů, ale kytice by měla být spíše jednobarevná nebo zvolená v různých odstínech stejné barvy.

Podzimní typy jsou většinou rusovlásky a nejvíce jim sluší žluté a oranžové odstíny. Jsou to barvy které vyzařují energii a temperament a proto jsou vhodné pro energické sebevědomé ženy.

Typy zimní jsou křehké jemné tmavovlásky se světlou pletí. Mohou volit ze všech barev. Pleť můžeme prozářit žlutou barvou, ale v případě zralé vyrovnané ženy, jí bude slušet purpurová bílá i růžová.V rukou náročné a extravagantní ženy budou nejlépe vypadat neobvyklé kombinace barev jako oranžovo-růžová, fialovo-bílostříbrná nebo zelená v zelené. Také tvar a druhy květů volíme exotické a neotřelé podle nejnovějších módních trendů.

Důležitý je i tvar, střih a barva svatebních šatů. Barevně by kytice měla ladit s barvou šatů, včetně použitých doplňků. ( Kravata, vesta ženicha, klobouček a rukavičky nevěsty ).

Svatební kytice by měla být přizpůsobena i délce a šířce šatů. Pokud je látka lehká nadýchaná, je i kytice vzdušná, střapatá. U hladké splývavé látky je vhodné zhotovit kytici jasných tvarů a linií. U těžké a pevné látky volíme kytici spíše tvarově uzavřenou.


Co se bude líbit ženichovi můžete vybrat  - zde -
 


 

 
 


 

All rights reserved. © KvětinyProRadost