english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Viola (zítra Karina)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Dekorativní svíčky -

Zapálená svíce je věc, která může nejen nenahraditelným způsobem doplnit interiér

ale také vyvolat i pocity klidu, pohody a možná i malé zklidnění v dnešní uspěchané době.

Pro ty, jež dokáží ocenit příjemnou atmosféru hořící svíce
, máme pár informací.

Pomohou Vám vybrat ty správné svíce pro Váš interier.


Každá svíčka není vhodným doplňkem interiéru a ne každá zapálená svíčka poskytuje stejné služby.
 

V našem květinářství - Květiny Pro Radost - Vám však nabídneme svíčky převážně z palmového vosku, což je 100 % přírodní svíčka a její nabídka je na současných trzích opravdu jedinečná. - Chtějte kvalitu -

Svíčky z palmového vosku nikdy nečadí

a složení spalin je příznivější pro alergiky.

Z hlediska zařazení tohoto zboží, je palmový vosk potravina, tedy pokud není parfémovaná a dá se jíst. Dalším rozdílem je struktura materiálu. Palmový vosk je krystalický a během hoření se využívá tato vlastnost k dokreslení efektu hoření, kdy část svíčky je prokreslena hořícím plamenem právě přes krystalickou strukturu.

 
 Svíčky s palmovým olejem jsou známy již přes 10 let, ale charakter této suroviny nutil výrobce až doposud, míchat je s různými přísadami. Z této kombinace vznikly výrobky známe např. pod jménem Stearin.

Neméně důležitá je doba hoření, kterou lze ovlivňovat složením ingrediencí, která pak zajištuje optimalizaci hoření. Doba hoření je podle velikosti a složení od 10 do 120 hodin ! 
Tahle novinka palmových vosků se objevila v roce 2008 a prodávat jsme ji začali v roce následujícím.Její přednosti jistě ocení  v rodinách, kde se objevují různé alergie, ale také ti, jež mají rádi kouzelný plamínek zapálené svíčky a preferují kvalitu hoření. Navíc se tahle kvalita v porovnání dobou hoření s jinými málo kvalitními svíčkami, jistě vyplatí.

 

Pro ty, jež dokáží ocenit nejen krásu hořící svíce, ale i krásu a nápaditost svícnů,

máme pro inspiraci, pár fotografií, které Vám pomohou vybrat ty pravé svícny pro Váš interier.

This is alternative content.Ti jež si při zapálené svíčce vychutnávají i její vůni si u nás mohou opravdu vybrat. Nabízíme totiž i gelové svíčky, provoněné novým druhem parfémů, který dovolil užití škály vůní čítající přes 60 druhů.
To je množství, kterému neodoláte a nabídka, kterou vyznavači tohoto příjemného obřadu neodmítnou.Pár drobností pro radost najdete i - zde - Jde o náhrdelníky s puncí exotiky
 
All rights reserved. © KvětinyProRadost