english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Čeněk (zítra Ilja)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Autocorso - zdobení automobilů

Ke svatbě patří i dopravní prostředek svatebního páru a svatebčanů, nejčastěji automobil.


Nejdůležitější je automobil, ve kterém pojede nevěsta. Zpravidla se zdobí větší květinovou dekorací. A nemusí se zdobit jen zvenku. Na okénka se na stuhách věší malé věnečky, dříve symbol čistoty a nevinosti nevěsty. A květinové aranžmá můžeme položit i na odkládací prostor za zadními sedadly.  U luxusních limusín se mohou květiny aranžovat i na bary, chladničky a pod. 
Pro váš velký den však můžeme slavnostně nazdobit i kočáry, autobusy a jízda se svatebně vyzdobenou tramvají nemá chybu.  :- ))
Foto můžete zvětšit kursorem.
 
Autocorso slunečnicové.Autocorso slunečnicové.Moderní autokorso s girlandou, připravené novou 
technologií od f. Oasis.
Moderní autokorso s girlandou, připravené novou 
technologií od f. Oasis.
Girlanda na předním skle automobilu z blízka.Girlanda na předním skle automobilu z blízka.
 
svatební květinový komplet najdete  - zde - 

 
Autokorso opravdu jednoduché a neobvyklé.Autokorso opravdu jednoduché a neobvyklé.I tvarem přízdoby automobilu může vyjádřit ženich
své pocity.I tvarem přízdoby automobilu může vyjádřit ženich
své pocity.Květinová girlanda s panenkou na kapotě automobilu.Květinová girlanda s panenkou na kapotě automobilu.
  
Detail květinová girlandy svatebního automobilu pro nevěstu.Detail květinová girlandy svatebního automobilu pro nevěstu.Tradiční květinové aranžmá na kapotu automobilu.Tradiční květinové aranžmá na kapotu automobilu.Jednoduché a působivé autokorso.Jednoduché a působivé autokorso.
  
Název tohoto autocorsa je rozkutálené gerbery.Název tohoto autocorsa je rozkutálené gerbery. Nezvyklé zdobení automobilu a profesionální focení.
 Nezvyklé zdobení automobilu a profesionální focení.
Oblíbený tvar přízdoby svatebního automobilu.Oblíbený tvar přízdoby svatebního automobilu.
 
více snímků z této svatby najdete  - zde -


 

Velký mercedes šedé barvy mohl nabídnout díky rozměrnosti své kapoty dost místa pro dvě autocorsa. Nabídku prostoru jsme přijali a toto svatební vozidlo pro nevěstu jsme ozdobili autocorsem ve tvaru srdce hned dvakrát.

Jestli se větší a menší srdce barevně a prostorově dobře vyjímala, můžete posoudit sami.


 
 
 - Svatební automobil nevěsty a ženicha -


 
- Autocorso na automobilu nevěsty - jehož základem je bělené proutí, listy anturium a aralie, bylo doplněno bílými květy anturia, dendrobia a bílými a zelenými květy santinek. Působí jemně a na kapotě červeného automobilu svými bílými květy i výrazně.
 

Autocorso pro ženicha je moderní, střídmé, tvoří ho pouze pět květů zelených anturií, bělené proutí s a tři listy anturium. Proto se obzvláště vyjímá na kapotě tohoto veterána.

 


 - Autocorso pro auto ženicha - mělo podobné květinové prvky jako automobil nevěsty, ale bylo jednodušší a proto se zvláště vyjímalo na kapotě Buicka, zachovalého starého automobilu. Tvoří ho pouze pět květů zelených anturií, bělené proutí a tři listy anturium. 

 
 

 Krásné a ladné tvary, osobitost a důstojnost, potvrzená znakem i chromovanou figurkou znázorňující jaguára ve skoku. Je to veterán s nostalgií dávných časů, je to veterán s velkým V. Autocorso ve tvaru V zdobí také kapotu tohoto svatebního automobilu.

 
 
 

 V tomto autocorsu jsou dominantním prvkem bílé anturie a bílé dendrobium. Výraznost bílé barvy zjemňují eustomi a tulipány růžové barvy. Celé autocorso je obkrouženo proutím, které je použito podobným způsobem v kytici nevěsty.

 
 
Tzv. - bombónek -  v bílé barvě na černé kapotě svatebního automobilu, vytváří zajímavý kontrast.
 

 Vzhledem k velikosti, trvaru a barvě kapoty svatebního automobilu, byl vybrán pro svoji menší velikost  tzv. bombónek. Autocorso tzv. - bombónek - je poměrně malé, zato však byly při jeho zhotovení použity květy bílé barvy. A na černé kapotě svatebního automobilu, vytváří tak silný kontrast.

 

Květinové aranžmá je vypícháno do speciálního držáku - *autocorsa ( mřížka s vakuovou přísavkou, která se pevně se přichytí na kapotu auta, aniž by ji poškodila nebo poškrábala ).

Rozměr a tvar dekorace je dán velikostí kapoty, ale také přáním snoubenců. Autokorzo by mělo být barevně sladěno se svatební kyticí, nebo s barvou automobilu. Ostatní doprovodná vozidla svatebčanů se mohou přizdobit myrtovými věnečky, nebo pouze stuhami.

 


 *autocorso - speciální držák na kapotu automobilu
Podle Wikipedie je "Auto Korso" výraz, jímž se rozumí, troubící řada aut, jedoucích za sebou, po městských komunikacích. Bývá to částý způsob slavení výhry, při fotbalových zápasech. Je to vlastně automobilová demonstrace se všemi důsledky a požadavky.
Jedná - li se o korso svatebních automobilů, není potřeba schválení předpokládané cesty a občasné troubení řidičů této kolony bývá dopravními orgány i ostatními účastníky silničního provozu tolerováno.  :- ))
All rights reserved. © KvětinyProRadost