english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Čeněk (zítra Ilja)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Stylové doplňky a dekorace -


 
Při výběru květin v našem obchodě Vás může zaujmout také náš doplňkový sortiment dárků.

.

Snažíme se aby náš sortiment skleněných váz a doplňků byl jiný, méně tradiční.

Některé naše vázy jsou vyrobeny pouze ve velmi malé sérii několika kusů, nebo jen ve zkušebním vzorku. Některé byly dovezeny z českých skláren, jiné třeba z Malaisie.Malé foto můžete zvětšit kursorem.
 
Pískovaná váza soudkovitá s ručně malovanými tulipány.Pískovaná váza soudkovitá s ručně malovanými tulipány.Průhledná dekorační váza s vloženými sušenými plody.Průhledná dekorační váza s vloženými sušenými plody.Kónická pískovaná váza s ručně malovanými tulipány.Kónická pískovaná váza s ručně malovanými tulipány.
 
Vázy, mísy a misky různých velikostí, barev a tvarů, svícny z kovu, skla, keramiky na jednu, či více svíček, to vše spolu s květinou vytvoří ten pravý komplet, kterým uděláte radost sobě i Vašim blízkým.
 
Moderní mísa s masívního skla, přizdobená sušinou a černými oblázky.Moderní mísa s masívního skla, přizdobená sušinou a černými oblázky.Elegantní štíhlé vázy z mléčného skla.Elegantní štíhlé vázy z mléčného skla.Neobvyklá modrá váza s uchem, vhodná do stylového interiéru.Neobvyklá modrá váza s uchem, vhodná do stylového interiéru.
 
 
Zajímavě zabarvená, tlustostěná, váza, originál.Zajímavě zabarvená, tlustostěná, váza, originál.křišťálová vázakřišťálová váza
 
Nezvyklé zabarvená váza z tlustostěného skla, je originál vytvořený jako závěrečná zkouška budoucích sklářů.Tenhle pár keramických váz s červenou glazurou,
vysokých 40 a 60 cm, se rozhodně v interiéru bude vyjímat.

V interiéru tahle keramická dvojice, vysoká 40 a 60 cm vypadá dobře a  za 2150 Kč rozhodně stojí.


Je to ojedinělá nabídka, která se nedováží a dovážet nebude.

Tento zajímavý pár zelených váz pochází z Malaisie.

Vázy pro ty, jež chtějí něco neobvyklého. Jejich cena je 890 a 1420Kč.


Stylové doplňky, obaly a keramické vázy se průběžně obměňují. Je proto vhodné si jejich aktuálnost telefonicky ověřit, nebo si je můžete vybrat při osobní návštěvě.Pokud si vyberete nádobu, která se vám líbí, můžeme Vám přímo do ní naaranžovat květiny tak, aby výsledný dojem znásobil kouzlo vázy či mísy. Každý pozdější pohled na tento dárek Vám či obdarovanému znovu připomene krásu květinového daru.

All rights reserved. © KvětinyProRadost