english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Viola (zítra Karina)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

- Užitná keramika -

 
Okrasná i užitková hrnková rostlina lépe vynikne,
bude-li  vložena do keramického obalu


V naší nabídce obaly na hrnkové květiny v různých barvách, tvarech i velikostech máme.
 
Hrnkové obaly všech barev tvarů a velikostí.
 

Proto si v naší prodejně vhodný keramický obal na květiny jistě vyberete. Takový, který bude vhodný nejen k zakoupené květině,
ale také vhodně doplní Váš interiér. 


Foto můžete zvětšit kursorem.
 
Dva zajímavé obaly, které se vám mohou hodit i na suvenýry od moře.Dva zajímavé obaly, které se vám mohou hodit i na suvenýry od moře.Veselé barevné obaly, na malé kaktusy.Veselé barevné obaly, na malé kaktusy.Různé hrnkové rostliny sladí stejná barva těchto různě velkých hrnkových  obalů.Různé hrnkové rostliny sladí stejná barva těchto různě velkých hrnkových  obalů.Ručně malované obaly, dovezené ze španělska.Ručně malované obaly, dovezené ze španělska.
 


 
Tvarem i barvou moderní obal na květiny do nového interiéru.Tvarem i barvou moderní obal na květiny do nového interiéru.Drobné keramické obaly v příjemných barvách, pro malé pěstitele.Drobné keramické obaly v příjemných barvách, pro malé pěstitele.Lem s mozaikovým vzorem, přizdobeným zlatou barvou.Lem s mozaikovým vzorem, přizdobeným zlatou barvou.Malý květináč z řady Cocktail.Malý květináč z řady Cocktail.
 


 
Český výrobce nabízí ručně dělané květináče s podmiskou, nejen v bílé barvě.Český výrobce nabízí ručně dělané květináče s podmiskou, nejen v bílé barvě.Stylové květináče, s obrázky, vhodné třeba na chalupu.Stylové květináče, s obrázky, vhodné třeba na chalupu.Keramický obal do interiéru, vypadající jako přírodní kámen.Keramický obal do interiéru, vypadající jako přírodní kámen.Tento atypický teracotovým obal je zdobený glazovaným obrázkem s tematikou jižního ovoce.Tento atypický teracotovým obal je zdobený glazovaným obrázkem s tematikou jižního ovoce.
 


 
Obal kónického tvaru zdobený pruhy s různými odstíny zelené.Obal kónického tvaru zdobený pruhy s různými odstíny zelené.Keramické obaly s pruhy barvách podzimu jsou stále moderní.Keramické obaly s pruhy barvách podzimu jsou stále moderní.Ručně točené a originálním vzorem zdobené květináče s miskou.Ručně točené a originálním vzorem zdobené květináče s miskou.Obaly Amáno německého výrobce kvalitních keramických obalů potěší hlavně znalce.Obaly Amáno německého výrobce kvalitních keramických obalů potěší hlavně znalce.
 

 
 
Stejný vzor a různý tvar těchto keramických obalů je vhodný do moderních interiérů.Stejný vzor a různý tvar těchto keramických obalů je vhodný do moderních interiérů.Kvalitní keramický obal - Amano - je vhodný do moderních interiérů.Kvalitní keramický obal - Amano - je vhodný do moderních interiérů.Bílý keramický obal, doplněný pastelovými barvami vzorečku je spíše pro znalce. Však je také od od f. Scheurich.Bílý keramický obal, doplněný pastelovými barvami vzorečku je spíše pro znalce. Však je také od od f. Scheurich.Originální autorská keramika z MAŘIŽE *Originální autorská keramika z MAŘIŽE *
 
*autorská keramika - Maříž -


 
Tento venkovní keramický obal, svým tvarem a barvou zaujme na moderní   zahrádce či terase.Tento venkovní keramický obal, svým tvarem a barvou zaujme na moderní   zahrádce či terase.Výška těchto venkovních keramických obalů je 40 a 50 cm.Výška těchto venkovních keramických obalů je 40 a 50 cm.
 
Různé velikosti květin vyniknou nejlépe v obalech ze stejné sady v různých velikostech.

 
Květináče firmy Scheurich.

německá firma - SCHEURICH -
výrobce keramických obalů


Nápaditostí, zajímavým designem, rozsahem tvarů a velikostí, je známá německá firma Scheurich, která je předním, evropským výrobcem keramických doplňků do domácnosti.
Historie výroby firmy Scheurich se datuje již od roku 1927. Sortiment výrobků se průběžně obměňuje spolu s nejnovějšími trendy v oblasti květinového a domácího designu.
Malý květináč ze soupravy Cocktail, oranžové barvy.Tento oranžový obal patří mezi velmi úspěšné modely řady Cocktail. Jeho oranžová barva působí svěže a v moderním interiéru může vhodně doplnit barevné kombinace.


Užitkovou keramiku firmy Scheurich samozřejmně u nás najdete, ale i designersky náročnější zboží vám můžeme objednat.
*  -  Maříž - autorská originální keramika, nesoucí v sobě název vesnice Maříž, nedaleko Slavonic.
Více v samostatné kapitole  - zde - 
All rights reserved. © KvětinyProRadost