english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Iva (zítra Blanka)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

Jak najít floristu


Chcete-li překvapit a potěšit krásnou kyticí, nebo jen udělat radost sobě . . . . .


Často se zákazník spokojí s doporučním lidí, kteří již nehledají nic nového a ze světa floristiky zajímavého. A mnohdy dokonce stačí pro jejich spokojenost, dostupná vzdálenost květinářství od místa bydliště. Pokud si však hledáte vlastní cestu a nebo nejste spokojeni s prací - jenom prodavačů květin - , je tu i možnost druhá.

  - Nalézt svého floristu na internetu. Z webových stránek květinářství si vyberte fotografie, které se Vám nejvíce líbí. Fotografie, které Vás zaujmou svou nápaditostí. Dávejte však pozor. Jsou mnohá květinářství, která se na svých webových stránkách chlubí prací floristů, kteří již odešli jinam, nebo dokonce obrázky svatebních kytic, aranžmá a výzdoby interiérů okopírovali od jiných, kreativních květinářství. Na webových stránkách, českých květinářství, je to odhadem až 60 - 70 %.

Vybrané květinářství je proto vhodné navštívit osobně a požádat o vytvoření, aranžmá na stůl, sušiny
, nebo dárkové kytice. Určete její cenu a upřesněte také, pro jakou příležitost je kytice určena. Florista, který bude kytici vytvářet, může mít upřesňující otázky na oblíbenou barvu a druh květin obdarovaného, je-li to muž či žena a také, věkovou kategorii. Při zhotovení dárkové kytice se o zručnosti floristy můžete přesvědčit na vlastní.
Můžete také položit pár otázek, které Vás zajímají, nebo i odborných dotazů. Zodpovězení Vašich dotazů i otázek v rovině odborných znalostí, Vám hodně napoví o zkušenostech prodávajícího floristy.Jste li po všech stránkách s kyticí spokojeni a líbí se Vám i prostředí prodejny květin, našli jste svého floristu a místo, kam se rádi budete vracet. A při každém dalším zakoupení kytice, aranžmá, nebo jen drobné maličkosti, uděláte radost nejen obdarovanému, ale i sobě.

A to je také přání našeho květinářství - Květiny Pro Radost -
All rights reserved. © KvětinyProRadost