english deutch français italiano
Přihlášení
jméno:
heslo:
Registrace | Poslat heslo
Dřevčická 635
108 00 Praha 10 Malešice
telefon: 255 797 455
mobil: 777 666 623
email: info@kvetiny-pro-radost.cz

Dnes má svátek: Čeněk (zítra Ilja)

Hledat na tomto webu:

 
 
paysec

Počasí nejen pro Vaše květiny

Pohádková svatba

Bylo nebylo, svatba se konala, od rána do rána, tak dlouho trvala. Někteří o ní slyšeli povídat a někteří ji viděli na vlastní oči. Objektivů okem Vy, rovněž můžete ji viděti, klidně zůstat doma a ještě v křesle seděti. Však líbit se Vám může stejně, jen příležitost oku dejme. To přejeme návštěvníkům všem a jestli lžu, tak ať pohltí mně zem.


This is alternative content.
Níže uvedené foto je určené pro pomalejší internetové připojení.

Foto můžete zvětšit kursorem.
 
 Rozdával kytice Rozdával kytice a dobrou náladu.a dobrou náladu.Teď jen kejvnem na šoféra . . Teď jen kejvnem na šoféra . . a jedeééém.a jedeééém.
 

 
K zámečku, bílý, třistakrát mladší automobil přijíždí, krásně upravený park zámecký, tomu němě přihlíží.
K zámečku, bílý, třistakrát mladší automobil přijíždí, krásně upravený park zámecký, tomu němě přihlíží.
Vypadá to, jako by se ztratil ženich.Vypadá to, jako by se ztratil ženich.Telefon je vždycky blízko, kdo ho slyší ten má štístko.Telefon je vždycky blízko, kdo ho slyší ten má štístko.Jak se zdá, ženich se neztratil a je v klidu. Jak se zdá, ženich se neztratil a je v klidu.
 


 
Tatínek již svou dceru vede, u srdce ho trochu zebe ?Tatínek již svou dceru vede, u srdce ho trochu zebe ?A předsvatební otcovské doporučení, nebo jenom pousmání ?A předsvatební otcovské doporučení, nebo jenom pousmání ?Tak vás tu vítám . . . Tak vás tu vítám . . . v krásně upravených prostorách zámeckého parku,v krásně upravených prostorách zámeckého parku,
 

 
s čímž jistě pozvaní hosté budou souhlasit.s čímž jistě pozvaní hosté budou souhlasit.Snad vše je již připraveno pro pro slavnostní chvíli . ?Snad vše je již připraveno pro pro slavnostní chvíli . ?Co nevím nepovím, ale protože toho vím moc, vzal jsem papír na pomoc.Co nevím nepovím, ale protože toho vím moc, vzal jsem papír na pomoc.Jsem rád, že má slova vyvolala úsměv na vašich tvářích.Jsem rád, že má slova vyvolala úsměv na vašich tvářích.
 

 
A teď vážně. Vezmete se ??A teď vážně. Vezmete se ??Vezmeme ! ! Ano , Ano .Vezmeme ! ! Ano , Ano .Oddávající již nemá stání, ke kroužkování ho cos pohání.Oddávající již nemá stání, ke kroužkování ho cos pohání.A podle jedné staré pohádky - Už je to uděláno, už je to hotovo.A podle jedné staré pohádky - Už je to uděláno, už je to hotovo.
 

 
Radost ve tvářích, radost v srdci.Radost ve tvářích, radost v srdci.A začíná připíjení.A začíná připíjení.A blahopřání.A blahopřání.Barva nebe modrá, barva padajících květů stejná jako květy v kytici nevěsty.Barva nebe modrá, barva padajících květů stejná jako květy v kytici nevěsty.
 

 
A ještě foto se všemi pozvanými . . A ještě foto se všemi pozvanými . . a se svědky a maminkami.a se svědky a maminkami.Postoj ženicha při důležitém podpisu možná zavinila vzrůstající vzdušná teplota, nebo netrpělivost . . Postoj ženicha při důležitém podpisu možná zavinila vzrůstající vzdušná teplota, nebo netrpělivost . . A ještě druhý nejdůležitější podpis.A ještě druhý nejdůležitější podpis.A další . . A další . . a další.a další.Předcházející vážné chvíle dělaly vážné obličeje. Vážné chvíle jsou již pryč.Předcházející vážné chvíle dělaly vážné obličeje. Vážné chvíle jsou již pryč.Kdo vystrkuje růžky ?  a ) nevěsta b ) svatebčanKdo vystrkuje růžky ?  a ) nevěsta b ) svatebčan Před chvílí ten větší trochu plakal, že na něj nevěsta nepočkala, ale už je vše odpuštěno.
 Před chvílí ten větší trochu plakal, že na něj nevěsta nepočkala, ale už je vše odpuštěno.

 Tenhle hezký obrázek řeší otázku z pohádky o chytré rybářce. 
 Šaty si vezmi krásné, ale nesmí být dlouhé ani krátké. 

 Tenhle hezký obrázek řeší otázku z pohádky o chytré rybářce. 
 Šaty si vezmi krásné, ale nesmí být dlouhé ani krátké.
 

 
 Pozor. Tohle foto vystavené na internetu může vyvolat řadu dopisů s žádostí o finanční příspěvek či dotaci na cokoliv. Pozor. Tohle foto vystavené na internetu může vyvolat řadu dopisů s žádostí o finanční příspěvek či dotaci na cokoliv.Klid a pohoda ve tvářích svatebčanů může souviset i s nižší teplotou ve stínu popínavého vína.Klid a pohoda ve tvářích svatebčanů může souviset i s nižší teplotou ve stínu popínavého vína.Tahle foto se nám líbí nejen pro hezký pohled na nevěstu s kyticí, ale i pro zajímavou hru světel ve svatebním závoji.Tahle foto se nám líbí nejen pro hezký pohled na nevěstu s kyticí, ale i pro zajímavou hru světel ve svatebním závoji.Totéž a blíže.Totéž a blíže.
 Svatení dvojici zachytil bystrý pohled profesionála i kamený pohled lva.

 Svatení dvojici zachytil bystrý pohled profesionála i kamený pohled lva.
 

 
 On jí pomáhá s krásnou vlečkou na cestě k automobilu.
 Ona jemu může pomáhat na cestě životem. On jí pomáhá s krásnou vlečkou na cestě k automobilu.
 Ona jemu může pomáhat na cestě životem. 
Velké auto, velké dveře, avšak ještě větší vlečka.
 
Velké auto, velké dveře, avšak ještě větší vlečka.
Malé pózování u velkého automobilu.Malé pózování u velkého automobilu.Nedůvěřivý pohled již hladových na restauraci.Nedůvěřivý pohled již hladových na restauraci.Hlad nehlad, tradice je tradice.Hlad nehlad, tradice je tradice. Prázné žaludky, prázdné talíře, to je špatná kombinace.
 Prázné žaludky, prázdné talíře, to je špatná kombinace.
 Tak tohle by se u mně stát nemohlo.! ! Tak tohle by se u mně stát nemohlo.! !Klíčem k tomuto obrázku je talíř na stole. Je prázdný talíř ještě, nebo už ? Proto dítě odpočívá.Klíčem k tomuto obrázku je talíř na stole. Je prázdný talíř ještě, nebo už ? Proto dítě odpočívá.Kočáre můj, já již kvačím, převléknout se, to snad stačím.Kočáre můj, já již kvačím, převléknout se, to snad stačím.Zato tady měli všeho dost . .Zato tady měli všeho dost . . a dost . a dost . měl se dobře každý host.měl se dobře každý host. A již přichází - pán a paní - oblečeni v nesvatebním oblečení. A již přichází - pán a paní - oblečeni v nesvatebním oblečení.V zájmu staré tradice na zad letí kytice.V zájmu staré tradice na zad letí kytice.Ta jež ji získá, ta se má, do roka se zřejmně vdá.Ta jež ji získá, ta se má, do roka se zřejmně vdá.Vypadá to jako by závěr patřil děvčatům (:-))Vypadá to jako by závěr patřil děvčatům (:-))
 

 
Měl toho horka za celý den dost, dort svatební, marcipánový, 
však unaven byl a někdy zpit i nejeden host.Měl toho horka za celý den dost, dort svatební, marcipánový, 
však unaven byl a někdy zpit i nejeden host.Tak rozřezán byl nožem ostrým a navzdory tradicím, až ten večer.
 Morbidum P.S. Text má vazbu pouze na obrázek. 
Tak rozřezán byl nožem ostrým a navzdory tradicím, až ten večer.
 Morbidum P.S. Text má vazbu pouze na obrázek.
 STÍN pro nevěstu, ženicha i oddávajícího můžeme nabídnout i v parném létu. 
podrobnosti najdete  - zde - 
All rights reserved. © KvětinyProRadost